JVC LT-42E910 - Specifications Manual
JVC LT-42E910
1 page
Print Icon
Loading...
40˝ / 1013 mm
26 3/4˝ /
679.5 mm
10˝ / 255 mm
24 3/4˝ /
629 mm
1 1/8˝ / 29.8 mm
www.jvc.com
LT-42E910
High Denition LED Television
LT-42E910 Key Feature
Backlit LED display with built-in ATSC and QAM tuners boasts a beautiful, dynamic picture
Specications
: : 42” Class (42.0” Diagonal) High Denition LED