Philips 37PFL7662D/05 - User Manual
Philips 37PFL7662D/05
2 pages
Loading...
2
x 4
English
M6 (18mm) x 4
English
M5 (25mm) x 2
x 2
1
M6 (18mm) x 4
2
M5 (25mm) x 2
5
37”-50”
(94cm-127cm)
26”, 32”
(66cm, 80cm)
3
R03 / AAA
(1.5V) x 2
R03 / AAA
(1.5V) x 2