Wolf CSO30CM/B/TH - Page 4
Wolf CSO30CM/B/TH
134 pages
Loading...
4
Wolf Customer Care 800.222.7820
RANGES / RANGETOPSVENTILATION COOKTOPS / COFFEE SYSTEMS OVENS / WARMING DRAWERSOUTDOOR GRILLS
M Series Ovens
TRANSITIONAL SINGLE OVEN
TRANSITIONAL DOUBLE OVEN
OPEN OVEN DOOR
23" (584)
BEHIND FRAME
28
/2"
(723)
27"
(686)
/2"
(65)
/8"
(46)
/8"
(543)
W
WIDTH
7
(22)
(36)
CONDUIT
CHANNEL
(218)
2" (51)
WIDTH
TRANSITIONAL W
27" Model 26
7
/8" (683)
30" Model 29
36" Model (single oven only) 35
OPEN OVEN DOOR
23" (584)
BEHIND FRAME
50
(65)
(46)
(543)
W
(22)
(36)
CONDUIT
CHANNEL
(218)
2" (51)