Comfee MPD1-12CRN7 - Page 79
Comfee MPD1-12CRN7
Loading...
Opmerking: raadpleeg voor het gebruik van het in
de
handel gekochte ventilatierooster / demper de
volgende tekens om te zorgen voor voldoende
luchtstroomvolume
12
Installatie
Opmerking: Nadat de uitlaatslang en verstelbare raam schuifregelaar voor-
bereid zijn, kun je kiezen uit een van de volgende installatiemethodes.
Type 1: Uitzetraam of schuifraam installatie (optioneel)
Schuimstof dichting B
(Klevend type-korter)
Schuimstof
dichting A
(Klevend type)
Schuimstof
dichting A
(Klevend type)
of
dichting B
(Klevend
type-korter)
1. Snij de klevende schuimstof dichting A en B op de juiste lengte en
bevestig ze op de raamlijst en het frame zoals getoond.
Raam schuifre-
gelaar B
(indien nodig)
Raam schuifregelaar B
(indien nodig)
Raam schuifregelaar A
Raam schuifre-
gelaar A
of
2. Plaats het raam schuifregelaar samenstel in de raamopening
Schuimstof dichting C
(Niet-klevend type)
Schuimstof dichting C
(Niet-klevend type)
3. Snij de niet-klevende schuimstof dichting C-strip op de breedte van het
venster Plaats de dichting tussen het glas en het raamkozijn om te voorko-
men dat er lucht en insecten in de kamer kunnen komen.
Beveiligingsbeugel
Bevei-
ligings-
beugel
2 schroeven
2 schroeven
4. Indien gewenst kun je de beveiligingsbeugel installeren met 2 schroe-
ven, zoals afgebeeld
MODEL A
MODEL B
5. Plaats de raam schuifregelaar adapter in het gat van de raam schuifre-
gelaar.
Type 2: Wandinstallatie (optioneel)
1. Maak een gat van 125mm (4,9 inch) in de wand voor de muur uitlaat
adapter B. 2. Bevestig de muur uitlaat adapter B aan de muur met behulp
van de vier ankers en schroeven die meegeleverd werden in de kit. 3. Sluit
het uitlaatslang samenstel (met muur uitlaat adapter A) aan op de muur
uitlaat adapter B.
Uitbreiding anker
positie
Opmerking: Sluit het gat
af met de adapter dop als
het niet gebruikt wordt.
Muur uitlaat
adapter B
Adapter dop
max 120cm of 47 inch
min 30cm of 12 inch
Opmerking: Om een goede werking te verzekeren mag de slang NIET
worden overstrekt of gebogen Zorg ervoor dat er zich geen obstakel rond
de luchtuitlaat van de uitlaatslang bevindt (in het bereik van 500 mm)