Daikin FTKD71BVM - Page 48
Daikin FTKD71BVM
298 pages
Loading...
Si12-411A Specifications
Specifications 37
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V
Model
FTXD71BVMA
Cooling Heating
Rated Capacity 7.1kW Class