Daikin FTKD71BVM - Page 50
Daikin FTKD71BVM
298 pages
Loading...
Si12-411A Specifications
Specifications 39
50Hz 230V
Model
Cooling Heating Cooling Heating
Rated Capacity 6.0kW Class 7.1kW Class