Electrolux EHS60021X - Assembly and Installation Requirements
Electrolux EHS60021X
12 pages
Loading...
Assembly
min. 500 mm
min.
50 mm
min.
50 mm
=
=
490
mm
560
mm
600mm
R 5mm
25 mm
20 mm
30 mm