Electrolux EJ2300AOW - Page 13
Electrolux EJ2300AOW
Loading...
Kli-
maat-
klasse
Omgevingstemperatuur
SN +10°C tot + 32°C
N +16°C tot + 32°C
ST +16°C tot + 38°C
T +16°C tot + 43°C
8.3 Technische gegevens
Afmetingen Hoogte 1404 mm
Breedte 545 mm
Diepte 605 mm
Maximale bewaartijd bij
stroomuitval
19 h
Voltage 230 V
Frequentie 50 Hz