Electrolux EJ2300AOW - Page 25
Electrolux EJ2300AOW
Loading...
Cli-
mate
class
Ambient temperature
SN +10°C to + 32°C
N +16°C to + 32°C
ST +16°C to + 38°C
T +16°C to + 43°C
8.3 Technical data
Dimensions Height 1404 mm
Width 545 mm
Depth 605 mm
Rising Time 19 h
Voltage 230 V
Frequency 50 Hz