Logik L22LDVB19 - Display Modes; Ypbpr Mode; HDMI Mode; Specification
Logik L22LDVB19
44 pages
Loading...
GB-41
and Safety Warnings
Display Modes
The screen resolution has been optimised during production for the display modes listed below.
may be no video.
YPbPr Mode
Resolution Vertical Frequency (Hz) Aspect Ratio
576P: 720 x 576
50
AUTO, Fullscreen, 4:3
576I: 720 x 576
AUTO, Fullscreen, 4:3
720P: 1280 x 720
50
60
1080I: 1920 x 1080
50 AUTO, Fullscreen, 4:3
60 AUTO, Fullscreen, 4:3
HDMI Mode
576P: 720 x 576 50 AUTO, Fullscreen, 4:3
576I: 720 x 576 50 AUTO, Fullscreen, 4:3
720P: 1280 x 720
60
1080I: 1920 x 1080
Specification
Model L22LDVB19
Panel System 22 inch LCD panel
Display Resolution
1680 pixels (horizontal) x
1050 pixels (vertical)
Television System PAL I/BG/DK
Brightness 250 cd/m
2
per panel
Contrast Ratio 700 : 1
Input / Output
SCART 1
HDMI 1
CI 1
VIDEO IN (RCA) 1
AUDIO IN (RCA) 1
RF IN 1
Headphone 1
Power Source 230V~50Hz
Power Consumption 50W, standby < 1W
Dimension( W x D x H) with base 564 x 171 x 418mm