Philips 32PFH5300 - Service Manual
Philips 32PFH5300
77 pages
Loading...
2015-Jun-12
2015
©
TP Vision Netherlands B.V.
All rights reserved. Specifications are subject to change without notice. Trademarks are the
property of Koninklijke Philips Electronics N.V. or their respective owners.
earlier supplies accordingly.
Colour Television Chassis
TPM15.1E
LA
Contents Page Contents Page
1. Revision List 2
2. Technical Specs, Diversity, and Connections 2
3. Precautions, Notes, and Abbreviation List 5
4. Mechanical Instructions 9
Cable dressing (32" 5300 series) 9
Cable dressing (40" 5300 series) 10
Cable dressing (50" 5300 series) 10