Philips 32PFT5300 - Service Manual
Philips 32PFT5300
77 pages
Loading...
2015-Jun-12
Colour Television Chassis
TPM15.1E
3. Precautions, Notes, and Abbreviation List 5
4. Mechanical Instructions 9
Cable dressing (32" 5300 series) 9
Cable dressing (40" 5300 series) 10
Cable dressing (50" 5300 series) 10