Sharp LC-32CHG4041E - Технические Данные
Sharp LC-32CHG4041E
Loading...
11
SHARP
LC-32CHG404x LC-32CFG404x LC-40CFG404x LC-43CFG404x LC-49CFG404x LC-55CFG404x
A+ A+ A+ A+ A+ A+
32" / 81cm 32" / 81cm 40" / 102cm 43” / 109cm 49” / 123cm 55” / 139cm
31,0 W 31,0 W 45,0 W 50,0 W 67,0 W 85,0 W
45 kWh 45 kWh 66 kWh 73 kWh 98 kWh 124 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W