Sharp LC-32FI5242E - Page 11
Sharp LC-32FI5242E
72 pages
Loading...
11
LC-32HI5232E
LC-32HI5332E
LC-32FI5242E
LC-32FI5342E
LC-32FI5442E
LC-40FI5242E
LC-40FI5342E
LC-49FI5242E
LC-49FI5342E
A+ A+ A+ A+
32" / 81cm 32" / 81cm 40" / 102cm 49" / 123cm
31,0 W 31,0 W 45,0 W 67,0 W
45 kWh 45 kWh 66 kWh 98 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W