Sharp LC-43CUG8052E - Page 67
Sharp LC-43CUG8052E
72 pages
Loading...
67
ekraanile. Ühendades MHL-kaabli (saadaval eraldi) teie mobiilseadmelt
telerisse, võite taasesitada kõik oma videoid, mänge ja fotosid otse oma
teleris. MHL lihtsalt peegeldab teie mobiilseadme ekraanikuva, töötades
seetõttu kõikide rakendustega ja laadides samal ajal ka teie seadet.
SHARP
LC-43CUG8052E LC-49CUG8052E LC-55CUG8052E LC-65CUG8052E
AAAA+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W