Sharp LC-43UI8652E - Page 11
Sharp LC-43UI8652E
76 pages
Loading...
11
SHARP
LC-43UI8652E
LC-43UI8762ES
LC-43UI8872ES
LC-49UI8652E
LC-49UI8762ES
LC-49UI8872ES
LC-55UI8652E
LC-55UI8762ES
LC-55UI8872ES
AAA
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W