Sharp LC-50LE750E - Page 143
Sharp LC-50LE750E
166 pages
Loading...
143
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 0576 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 0581 VCKYCZ1HB471KY CERAM C 0402 470PF 50V 10% P AA
C 0582 VCKYCZ1HB471KY CERAM C 0402 470PF 50V 10% P AA
C 0585 VCCCCZ1HH100DY CERAM C 0402 10PF 50V 0,5% P AA
C 0586 VCCCCZ1HH100DY CERAM C 0402 10PF 50V 0,5% P AA
C 0587 VCCCCZ1HH100DY CERAM C 0402 10PF 50V 0,5% P AA
C
0587
VCCCCZ1HH100DY
CERAM
C
0402
10PF
50V
0,5%