Sharp LC-50LE750E - Page 144
Sharp LC-50LE750E
166 pages
Loading...
144
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 2732 VCKYCZ1HB331KY CERAM C 0402 330PF 50V 10% P AA
C 2733 VCKYTV1EB105KY C CERAM 1uF 25V 2012SMD P AA
C 2736 VCKYCY1EB224KY Ceramic Condenser P AA
C 2737 VCKYCY1EB224KY Ceramic Condenser P AA
C
2739
VCKYCY1EB224KY
Ceramic
Condenser
P
AA
C 2742 VCKYCZ1HB102KY CERAM C 0402 1NF 50V 10% P AA
C 2743 VCKYCZ1HB102KY CERAM C 0402 1NF 50V 10% P AA
C 2746 VCKYCZ1HB102KY CERAM C 0402 1NF 50V 10% P AA
C 2747
VCKYCZ1HB102KY
CERAM C 0402 1NF 50V 10%