Sharp LC-50LE750E - Capacitors and Resistors
Sharp LC-50LE750E
166 pages
Loading...
152
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 0516 RC-KZA146WJZZY C CERAM 0402 1uF 6,3V 10% B-Grade P AA
C 0517 RC-KZA146WJZZY C CERAM 0402 1uF 6,3V 10% B-Grade P AA
C 0537 VCKYTV1CB104KY C CERAM 100NF 16V 2125SMD P AA
C 0538 VCCCCZ1HH220JY CERAM C 0402 22PF 50V 5% P AA
C 0540 VCKYCZ1EF104ZY C CERAM 0402 100NF 25V 20% P AA
C 0559 VCCCCZ1HH470
J
Y CERAM C 0402 47PF 50V 5% P AA