Sharp LC-50LE750E - Page 153
Sharp LC-50LE750E
166 pages
Loading...
153
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 1523 VCKYCZ1EF104ZY C CERAM 0402 100NF 25V 20% P AA
C 1524 VCKYCZ1EF104ZY C CERAM 0402 100NF 25V 20% P AA
C 1525 VCKYCZ1EF104ZY C CERAM 0402 100NF 25V 20% P AA
C 2605 RC-KZA237WJZZY C CERAM EMK212BJ106KGFT 10UF 16V 10% P AA
C 2606 VCKYCZ1EF104ZY C CERAM 0402 100NF 25V 20% P AA
C 2607 VC
K
YCZ1HB472
K
Y C CERAM 0402 4
7NF 50V 10% P AA