Sharp LC-50LE751V - Page 123
Sharp LC-50LE751V
166 pages
Loading...
123
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 0572 RC-KZA237WJZZY CERAM C EMK212BJ106KGFT 10UF 16V 10% P AA
C 0573 RC-KZA237WJZZY CERAM C EMK212BJ106KGFT 10UF 16V 10% P AA
C 0574 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 0575 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 0576 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 0581 VC
K
YCZ1HB471
K
Y CERAM C 0402 470PF 50V 10% P AA