Sharp LC-50LE751V - Page 149
Sharp LC-50LE751V
166 pages
Loading...
149
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
SG
0555
RH VXA187WJQZY
VARISTOR
EZAEG2A50AX
P
AA
SG 0563
RH VXA187WJQZY
VARISTOR EZAEG2A50AX
P
AA
QCNW-N266WJQZ WIRES /PD 14 PINS 39" 50"(SERIES 65x/75x P --
QCNW-N036WJQZ LA wire 14
ins 50" (SERIES 65x/75x) P --
QNWN WJQ
Lw p (E E / )
QCNW-N031WJQZ RA wire 50" (SERIES 65x/75x) P --
QCNW-N286WJQZ LV WIRE 51 PINS 50" TOTOKU P --
QCNW-N285WJQZ LW WIRE 41 PINS 50" TOTOKU P --
IC 5100
RH
IXD572WJZZY
IC CPU 8 bits TOUCH PIC16LF1503T
I/SL
AM
LE750/751 Key Unit
INTEGRATED CIRCUITS
DUNTKG221WE02
IC
5100
RH
IXD572WJZZY
IC
CPU
8
bits
TOUCH
PIC16LF1503T
I
/SL
AM
TRANSISTORS
DIODES
D 5100 RH-EXA741WJQZY ZENER DIODE 5.6V DZ2J056MOL(PANASONIC) P
D 5102 RH-EXA741WJQZY ZENER DIODE 5.6V DZ2J056MOL(PANASONIC) P
AC
AB
D 5106 VHDRB162M40-1Y SCHOTTKY DIODE 40V RB162M-40TR(ROHM) P
AB
AC
DIODES
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 5100 VCKYCY1CB225KN C CERAM 2,2UF 16V (GRM188B31C225KE14D)MU P AA
C5101
VCKYCZ1EF104ZY
CERAM C 0402 100NF 25V 20%