Sharp LC-50LE751V - Page 23
Sharp LC-50LE751V
166 pages
Loading...
23
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
DIMENSIONS
39”: ( )
50”: [ ]
60”: [( )]