Sharp LC-50LE752V - Dimensions
Sharp LC-50LE752V
166 pages
Loading...
23
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
DIMENSIONS
39”: ( )
50”: [ ]
60”: [( )]