Electrolux EHS60041P - Page 4
Electrolux EHS60041P
12 pages
Loading...
Assembly
min.
50mm
min.
50mm
500mm
=
=
490
mm
560
mm
600mm
R 5mm
25 mm
20 mm
28 mm