GreenWorks G24X2LM36K2X - User Manual
GreenWorks G24X2LM36K2X
282 pages
Loading...
User Manual of Product 1:
Greenworks G24X2LM36K2X Cordless Lawnmower for Lawns
up to 210m², 36cm Cutting Width, 40L Bag PLUS Two of
2x24V(48V equivalent) 2Ah Batteries & Twin Charger, 3 Year
Guarantee
User Manual of Product 2:
Greenworks GD24IW400 Cordless Impact Wrench with
Brushless Motor, 0-2800rpm, 0-4000ipm, 400Nm Torque, 1/2"
(1.27cm) Coupler WITHOUT 24V Battery & Charger, 3 Year