OnePlus 43FA0A00 - Connection
OnePlus 43FA0A00
28 pages
Loading...
Connection
3
RF/ANT.
Connectacoaxialcabletoreceive
signalsfromtheantennaorcable.
USB
ConnectaUSBstoragedevice.
HDMI
ReceiveHDinputsignalfrom
externalHDMIdevices.
OPTICAL/DIGITALAUDIOOUT
UseanopticalcabletooutputyourTV’saudio
signaltoacompatibledigitalaudioreceiver.
LAN/ETHERNET
Wirednetworkport.
AVIN
Receiveaudioandvideosignals
fromexternalAVdevices.
HDMI
RF/ANT.
R-AUDIO-LVIDEO
fromexternalAVdevices.
R-AUDIO-LVIDE O
AVIN
USB
OPTICAL/
DIGITALAUDIOOUT
LAN/ETHERNET
VIDEO
OPTICAL
ETHERNET
HDMI 2
U SB2
LR
-AUDIO-
HDMI 1
(ARC)
RF
U SB1
(32" & 43")
(40")