Philips 28PW9527 - Specifications Manual
Philips 28PW9527
2 pages
Loading...
28”/32” 100Hz Dolby Pro-Logic Real Flat 3D
• Real Flat Black Line S
• Pixel Plus
100Hz Digital Scan
Digital Natural Motion
Digital Crystal Clear
• Dynamic Scavem
• Widescreen Plus
Full Active Control
Dolby Pro-Logic 3D Surround
60 W RMS