Philips Matchline 28PW9617 - User Manual
Philips Matchline 28PW9617
2 pages
Loading...
28”/32” 100Hz Cordless Dolby Digital
• Real Flat Black Line S
• Pixel Plus
100Hz Digital Scan
Digital Natural Motion
Digital Crystal Clear
• Dynamic Scavem
• Widescreen Plus
Full Active Control
Dolby Digital
110 W RMS