Sharp LC-32CHG4041E - Page 19
Sharp LC-32CHG4041E
Loading...
19
Технические спецификации | Technical speci cation
    | Used standards and speci cations
1920x1080
H.265
HEVC
1366x768
100
outputs and controls
VIDEO L (Audio In) R (Audio In) Y Pb Pr
EARPHONE
OPTICAL
DIGITAL
AUDIO OUT
ARC
SCART
RF INSAT IN
40"; 43"; 49"; 55"
32"