Sharp LC-50LE751K - Page 124
Sharp LC-50LE751K
166 pages
Loading...
124
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
C 2725 RC-EZ1339CEZZY ELEC C 220UF 16
V
PAA
C 2726 RC-KZA146WJZZY C CERAM 0402 1uF 6,3V 10% B-Grade P AA
C 2727 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 2728 VCKYCZ1EF104ZY CERAM C 0402 100NF 25V 20% P AA
C 2729 VCEASY1EN337MY ELEC C 330UF 20% 25V MLA25VC330MH10 P AC
C 2731 VC
K
YCZ1HB331
K
Y CERAM C 0402 330PF 50V 10% P AA