Sharp LC-50LE751K - Page 40
Sharp LC-50LE751K
166 pages
Loading...
40
LC-39/50LE750
LC-39/50LE751
LC-39/50LE752
ServiceMenu SubMenu Options1 Options2 Comments
MGAMMAINB1
675
Use
ႵႫtoadjust
colortemp.
MGAMMAINR2
1189
UseႵႫtoadjust
colortemp.
MGAMMAING2
1228
Use
ႵႫtoadjust
MGAMMAINB2
UseႵႫtoadjust
MGAMMAINR3
MGAMMAING3
MGAMMAINB3
MGAMMAINR4
MGAMMAING4
MGAMMAINB4
MGAMMAINR5
MGAMMAING5
MGAMMAINB5
MGAMMAINR6
MGAMMAING6
MGAMMAINB6
MGAMMA
COMMIT

SavetheGAMMA
changesinNVM.
FactoryInit OK:0
Press“OK”to
installFactoryInit
modeonnext
switchͲon.
Inchsetting 39inch
50inch
60inch
Second39inch
Second50inch