Sony BDV-E4100 - Opmerkingen over de Discs
Sony BDV-E4100
96 pages
Loading...
11
NL
BDV-E6100/BDV-E4100/BDV-E3100/BDV-E2100/BDV-EF1100
D:\NORM'S JOB\SONY HA\SO150029\BDV-
E6100_4100_3100_E2100_EF1100_Ref Guide (PMRF
04)\4446745151_GBFRESDENLITPL (CEK)\NL100ADD.fm
masterpage: Right
Opmerkingen over de
discs
Het gebruik van discs
Om de discs schoon te houden, dient u de
discs aan de rand vast te houden. Raak het
oppervlak niet aan.
Plak geen papier of plakband op de disc.
Stel de disc niet bloot aan direct zonlicht
of warmtebronnen zoals hete
luchtkanalen en laat de disc niet in de
auto achter die in de zon geparkeerd is,
omdat de temperatuur in de auto
aanzienlijk kan stijgen.
Plaats de disc na gebruik in een
opbergmap.
Reiniging
Reinig de disc met een reinigingsdoek
voordat u de disc afspeelt.
Veeg de disc schoon vanaf het midden
naar buiten.
Gebruik geen oplosmiddelen zoals
benzine, thinner, commercieel
verkrijgbare reinigers of antistatische
spray die bedoeld is voor LP's van vinyl.
Dit systeem kan alleen standaard discs
afspelen. Het afspelen van afwijkende discs
(bijv. kaart-, hart- of stervormig) kan een
defect veroorzaken.
Gebruik geen disc die een commercieel
toegevoegd accessoire bevestigd heeft,
zoals een label of ring.
Specificaties
Versterkergedeelte
BDV-E6100/BDV-E4100/BDV-E3100
BDV-E2100 (met uitzondering van de
modellen voor het Verenigd
Koninkrijk en Ierland)
UITGANGSVERMOGEN (nominaal)
Voor L/Voor R:
75 W + 75 W (bij 3 ohm, 1 kHz,
THV 1%)
UITGANGSVERMOGEN (referentie)
Voor L/Voor R/Surround L/Surround R:
125 W (per kanaal bij 3 ohm, 1 kHz)
Midden:
250 W (bij 6 ohm, 1 kHz)
Subwoofer:
250 W (bij 6 ohm, 80 Hz)
Ingangen (analoog)
AUDIO IN
Gevoeligheid: 1 V/400 mV
Ingangen (digitaal)
TV (Audio-retourkanaal/OPTICAL)
Ondersteunde formaten: LPCM 2CH
(tot 48 kHz), Dolby Digital, DTS
BDV-E2100 (alleen voor modellen
van het Verenigd Koninkrijk en
Ierland)
UITGANGSVERMOGEN (nominaal)
Voor L/Voor R:
75 W + 75 W (bij 3 ohm, 1 kHz,
THV 1%)
UITGANGSVERMOGEN (referentie)
100 W (per kanaal bij 3 ohm, 1 kHz)
Midden:
200 W (bij 6 ohm, 1 kHz)
Subwoofer:
200 W (bij 6 ohm, 80 Hz)