Black+Decker BXWSH2000E - Page 45
Black+Decker BXWSH2000E
84 pages
Loading...
NEDERLANDS
Vertaald van de originele instructies
45
OP EEN BEPAALDE TIJD INSCHAKELEN:
Druk in de stand-by stand “S” op de knop om de
inschakeltijd van het apparaat in te stellen (1-12 uur).
Wanneer de instelling voltooid is, toont het scherm de
ingestelde tijd.
Wanneer de tijd voor activering bereikt is, gaat het
apparaat automatisch aan.
De standaard temperatuur is 23ºC.
Functies (alleen met de afstandsbediening):
De huidige dag / tijd instellen:
Druk eenmaal op de knop en het scherm toont
standaard “12”. Druk op +/- om het uur in te stellen.
Druk nogmaals op de knop en het scherm toont
standaard “30”. Druk op +/- om de minuten in te stellen.
standaard “d7”. Druk op +/- om de dag in te stellen
(maandag-zondag: d1-d7).
Druk op OK om de instelling te bevestigen.
De temperatuur instellen
Druk terwijl het apparaat functioneert op de knoppen +/-.
Het scherm toont standaard 23ºC.
Druk nogmaals op +/- om de gewenste temperatuur in te
stellen (10-49ºC) en druk op OK om deze te bevestigen.
Voorbeeld: woensdag, 9:30 AM, 25ºC, vermogen II.
Druk om de temperatuurinstelling te annuleren eenvou-
dig op de knop en selecteer verwarmingsvermogen I
of II. Het scherm verdwijnt en toont “- -“.
Opmerking:
Bij het instellen van de temperatuur, gaat het apparaat
INTELLIGENT tewerk.
Temperatuurinstelling – omgevings-
temperatuur > 2 ºC
2000 W
0 ºC < Temperatuurinstelling – omge-
vingstemperatuur < 2 ºC
1000 W
temperatuur = 0 ºC
Ventilator
De ventilator werkt gedurende 30 seconden en stopt.
Het apparaat gaat in de stand-by stand.
Wekelijks programma:
Stel het wekelijkse programma pas in wanneer de
huidige dag/tijd ingesteld is.
Wanneer het apparaat niet aan staat, druk op de knop
Druk op de toets . Het apparaat is gereed om het
wekelijkse programma in te stellen.
Druk op de knop en het scherm toont d1-d7.
Druk op de knop en het scherm toont P1-P6.
Om programma 1 (P1) in te stellen, druk op de knop
en het scherm toont standaard “00”. Houd deze