Black+Decker BXWSH2000E - Page 77
Black+Decker BXWSH2000E
84 pages
Loading...
БЪЛГАРСКИ
Превод на извършените
77
Таймер
Натиснете бутон, за да нагласите темпоризатора
(1-12 часа). Ако натиснете бутона още веднъж,
времето се увеличава с един час. След нагласяне на
темпоризатора, на екрана аз 5 секунди се появява
настоящата конфигурация, след което се връща на
предишния екран. Междувременно светлината е
включена.
За програмиране на таймера, уредът следва ДА НЕ
СЕ НАМИРА в режим на изчакване.
Включване в определен час:
При режим на изчакване “S”, натиснете бутон ,
часа). След приключване на въвеждането, екранът
показва избрания час.
Когато дойде часът за задействане, уредът се включ-
ва автоматично.
Уредът е предварително настроен за температура
23ºC.
Функции (достъпни, единствено посред-
ством дистанционното управление):
Въвеждане на сегашния час и ден:
Натиснете бутона веднъж. На екрана по под-
разбиране ще се изпише “12”. Натиснете +/-, за да
настроите часа.
Натиснете още веднъж бутона , и на екрана по
подразбиране ще се появи “30”. Натиснете +/-, за да
въведете минутите.
подразбиране ще се изпише “d7”. Натиснете +/-, за
да въведете деня (от понеделник до неделя: d1-d7).
Натиснете „OK“, за да потвърдите въведените данни.
Въвеждане на температурата:
По време на режим „работа“, натиснете бутоните +/-.
Натиснете още веднъж +/-,за да изберете желаната
температура (10-49ºC), след което натиснете „OK“, за
да потвърдите.
Пример: сряда, 9:30 AM, 25ºC, II топлинен интензитет
За спиране въвеждането на температурата, просто
натиснете бутон , за да изберете „топлина I или
II“. Екран изчезва, и ще покаже “- -“.
Бележка:
При нагласяне на температурата уредът използва
ИНТЕЛИГЕНТНА форма на работа.
Въвеждане на температурата.
Околна температура > 2ºC
2000 W
0ºC < Въвеждане на температура-
та–околна температура< 2ºC
1000 W