Delta VFD110C43A-21 - Page 7
Delta VFD110C43A-21
1259 pages
Loading...
VI
8-2 EMC-D42A
8-3 EMC-D611A
-- Extension card for 6-point digital input (110V
AC
input voltage) ................................8-15
8-4 EMC-R6AA
8-5 EMC-BPS01 -- +24V power card.................................................................................................8-16
8-6 EMC-A22A
-- Extension card for 2-point analog input/ 2-point analog output……………….…….8-17
8-7 EMC-PG01/02L
-- PG card (Line driver) .....................................................................8-19
8-8 EMC-PG01/02O
-- PG card (Open collector) .........................................................8-22
8-9 EMC-PG01/02U
-- PG card (ABZ Incremental encoder signal/ UVW Hall position signal input) ...8-25
8-10 EMC-PG01R
8-12 EMC-MC01
-- Motion control card....................................................................8-34
8-16 CMC-EC01 -- Communication card, EtherCAT...................................................8-48
8-18 EMC-COP01 -- Communication card, CANopen..............................................8-55
8-19 Delta Standard Fieldbus Cables…………………………………………………………8-56
9-1 230V Models…………………………………...........................................................................9-2
9-2 460V Models…………………………………...........................................................................9-3
9-3 575V Models……………………………………………………………………………………...…9-6
9-4 690V Models…………………………………………………………………………………………9-7