Logik L22LDVB11 - Specifications
Logik L22LDVB11
68 pages
Loading...
59
GB
Maintenance, Hints and Tips, Specication
Specications
Model L22LDVB11 / L22LDVW11 / L22LDVR11 / L22LDVS11 / L22LDVN11
Panel System 22 inch LED Backlit LCD Panel
Display Resolution 1920 pixels (horizontal) x 1080 pixels (vertical)
Television System PAL I / BG / DK SECAM L / BG / DK
Brightness 250 cd/m
2
Contrast Ratio 1000:1
Power Source DC 12V 3A
Energy Efficiency Class B
Screen Size (measured diagonally) Approx. 54.6 cm (21.5 inch)
Power Consumption (In HOME / STANDBY mode) 30W
Average Annual Energy Consumption 43kWh
Standby Power Consumption 0.4W
Operating Temperature 0°C – 40°C
Operating Humidity 10% – 80%
Mercury Content (mg) X
Presence of Lead
Reference Period 2010/1062 – 2011
Speaker Power 3 W + 3 W
Dimension( W x D x H) with base 528 x 180 x 391 mm