Logik L22LDVB21 - Product Specifications
Logik L22LDVB21
64 pages
Loading...
59
GB
Maintenance, Hints and Tips, Specication
Specications
Model L22LDVB21
Panel System 22 inch LED Backlit LCD Panel
Display Resolution 1920 pixels (horizontal) x 1080 pixels (vertical)
Television System PAL I / BG / DK SECAM L / BG / DK
Brightness 250 cd/m
2
Contrast Ratio 1000:1
Inputs / Output
SCART 1
HDMI 2
VGA 1
PC AUDIO 1
YPbPr 1
Common Interface 1
AV 1
USB 1
Aerial 1
Speaker Power 3 W + 3 W
Power Source DC 12V 3A
Dimension( W x D x H) with base 528 x 180 x 391 mm