Logik L24DVDB21 - Specifications
Logik L24DVDB21
64 pages
Loading...
59
GB
Maintenance, Hints and Tips, Specication
Specications
Model L24DVDB21
Panel System 24 inch LCD Panel
Display Resolution 1920 pixels (horizontal) x 1080 pixels (vertical)
Television System PAL I / BG / DK SEACAM L / BG / DK
Brightness 250 cd/m
2
Contrast Ratio 800:1
Inputs / Output
SCART 1
HDMI 1
VGA 1
PC AUDIO 1
YPbPr 1
Common Interface 1
AV 1
USB 1
Aerial 1
Speaker Power 3 W + 3 W
Power Source 100-240V~50/60Hz
Dimension (W x D x H) with base 577 x 199 x 425 mm