Panasonic CS-PC12DKD - Page 60
Panasonic CS-PC12DKD
63 pages
Loading...
56
Piping Temp Sensor
(20K 3950)
10
T01
50
DB01
1
C1
3300U
35V
12V
IC3
3
5V
Ic2
3
C19
470u
25V
54
C2
100U
16V
R45
12K
12K
R46
D2
D1
R49
1K
R50
1K
150
A55C2412KTX
Q1
C18
128
R47
1.3K
R48
0.01U
C29
0.1u
149
71C7G
61C7F
51C7E
41C7D
31C7C
21C7B
11C7A
8
ICSA
2ICSB
3ICSC
4ICSD
5IICSE
6IC5F
7IC5G
ICS
A43BL18AG121
C21
16V
100V
NHG
R11
10K
L3
60
R3
150K
93
JP10
JP2
C26
0.01u
X1
72
JP3
JP4
75
R16
10K
R20
25
A43BL18AG121
L4
R10
132
C7
16V
0.1U
R41
R42
1
IC4
133
R26
R40
19
R14
(WHT)
R2
15K
1%
R1
20K
1%
CN-TH
PHB
C15
8MHZ
C14
47U
16V
C12
16V
10.1u
C5
R32
10.0K
1%
C4
1U
10V
C22
16V
C24
3.3U
50V
KRE
R57
330K
R18
Jp6
24K
Jp7
134
R19
RX
R51 10K
R17
R24
C11
131
R58
R56
6.2K
C20
129
R55
11K
130
ZD1
A54D5.1MTB1
IC6
B1HBGFF00005
R54
16IC6A
151C6B
141C6C
131C6D
121C6E
111C 6 F
101C6G
RY-HOT
SSR3
SSR2
SSR1
12V
R53
33K
R52
BZ
A48TFM25E
SW101
R22
138
R23 10K
137
R4
F5
200
5.1K
C10
3300P
CN-VF
Ph4
(WHT)
CN-VF
Ph4
R53
1.5K
1/4W
R34
148
Q4
C6
B1GDCFGA0007
65
BIGDCFGA0007
Q2
5V
4.7K
Q3
4.7K
R29
R28
R27
R31
R30
430
1/8W
1/8W
143
C30
0.01
CN-DISP
(YLW)
C25
NC NC
VCC CND
CS DO
SK DI
8
12V
5V
12V
5V
2V
5V
12V
5V