Philips 55OLED754/12 - Page 3
Philips 55OLED754/12
110 pages
Loading...
Published by Doris /SC 1928 Quality Subject to modification 3122 785 20941
2019-Jul-12
2019
© TP Vision Netherlands B.V.
All rights reserved. Specifications are subject to change without notice. Trademarks are the
property of Koninklijke Philips Electronics N.V. or their respective owners.
earlier supplies accordingly.
6504 series 70"…………..……………………………………………………………….106
6704 series 70"…………..……………………………………………………………….107
6754 series 75"…………..……………………………………………………………….108
LED754 series 55"…………..……………………………………………………………….109
LED754 series 65"…………..……………………………………………………………….110