Philips 55OLED754/12 - Table of Contents
Philips 55OLED754/12
110 pages
Loading...
Published by Doris /SC 1928 Quality Subject to modification 3122 785 20941
2019-Jul-12
2019
© TP Vision Netherlands B.V.
All rights reserved. Specifications are subject to change without notice. Trademarks are the
property of Koninklijke Philips Electronics N.V. or their respective owners.
earlier supplies accordingly.
1. Product information……….…………………………………………………………………………………4
Precautions, Notes, and Abbreviation List…………….………………………………………………6
3. Mechanical Instructions………………….……………………………………………………………….12
Cable dressing (43"/50" 65x4 series)………………………………………………………12
Cable dressing (55"/58" 65x4 series)………………………………………………………13
Cable dressing (65"/70" 65x4 series)………………………………………………………13
Cable dressing (43" 67x4/6804 series)………………………………………………………14
Cable dressing (50"/55" 67x4/6804 series)………………………………………………………15
Cable dressing (43"/50"/55" 6814 series)………………………………………………………15
Cable dressing (65" 67x4/6804 series)…………………………………………………………16
Cable dressing (70"/75" 67x4 series)…………………………………………………………17