Sharp LC-32CHE5100E(W) - Page 34
Sharp LC-32CHE5100E(W)
72 pages
Loading...
IT
SHARP
LC-32CHE5100E(W)
LC-32CHE5111E(W)
LC-32CHE5112E(W)
LC-32CFE5100E(W)
LC-32CFE5102E(W)
LC-40CFE5100E
LC-40CFE5111E
LC-43CFE5100E
LC-43CFE5111E
LC-49CFE5001E
LC-49CFE5002E
LC-50CFE5101E
LC-50CFE5102E
A+ A+ A+ A+ A+ A+
32" / 81cm 32" / 81cm 40" / 100cm 43" / 109cm 49" / 123cm 50" / 127cm
31,0 W 31,0 W 45,0 W 41,0 W 67,0 W 58,0 W
45 kWh 45 kWh 66 kWh 60 kWh 98 kWh 85 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W