Sharp LC-55CUG8052E - Page 27
Sharp LC-55CUG8052E
72 pages
Loading...
27
skärmen i högsta kvalitet. Genom att ansluta en MHL-kabel (säljs
separat) från din mobila enhet till din TV kan du spela upp alla
dina videor, spel och fotogra er direkt på din TV. MHL speglar
helt enkelt skärmen på din mobila enhet så det fungerar med
alla program, medan den är ansluten laddas även din enhet.
SHARP
LC-43CUG8052E LC-49CUG8052E LC-55CUG8052E LC-65CUG8052E
AAAA+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W