Sharp LC-55CUG8052E - Page 51
Sharp LC-55CUG8052E
72 pages
Loading...
51
2. Meniu naršykite ▲/▼/◄/► mygtukais.
Ką galite padaryti:
įsirašyti pasirinkto kanalo norimą laidą, spausdami RAUDONĄ
mygtuką.*
Nustatyti priminimą ŽALIU mygtuku.
Peržiūrėti ankstesnės dienos programą - GELTONAS mygtukas.
Peržiūrėti tolesnės dienos programą - MĖLYNAS mygtukas.
Paspaudus [INFO], rodoma išsami informacija apie pasirinktą
programos įrašą
3. Norėdami uždaryti savaitės programą, spauskite [EXIT].
* - aktualu tik modeliuose su įrašymo funkcija
Įrašymas į USB laikmeną - skaitmen-
inis režimas
Šiame televizoriuje veikia galimybė įrašyti į USB laikmeną. Ši funkcija
galima skaitmeninės TV režimu, naudojant suderinamą USB atmintinę arba
kietąjį diską su USB jungtimi. Šios funkcijos privalumai yra tokie:
Galima pristabdyti tiesioginę transliaciją, o po to ją peržiūrėti, greitai
prasukti ar atsukti (iki tiesioginės transliacijos taško).
Pradėti įrašymą vieno mygtuko paspaudimu, kai tik nusprendžiate, jog
norite įrašyti rodomą laidą.
Nesudėtingai užprogramuoti įrašyti savaitės TV programoje parinktą
laidą.
Dėl pačios įrangos pobūdžio svarbu naudoti didelio greičio USB atmintinę
(kadangi televizorius vienu metu nuskaito ir įrašo informaciją į atmintinę,
kai kurios atmintinės gali būti netinkamos).
Minimalios USB atmintinės techninės speci kacijos
Duomenų nuskaitymo greitis - 20 Mb/s (megabaitų per sekundę)
Duomenų įrašymo greitis - 6 Mb/s (megabaitai per sekundę)
Pristabdyti tiesioginės TV transliacijos rodymą (laiko
poslinkis)*
Sustabdyti tiesioginės transliacijos rodymą - labai paprasta.
Spauskite Leisti/Pristabdyti mygtuką, ir televizorius pristabdys
tiesioginės transliacijos rodymą, o jos turinys bus įrašomas. Norėdami
toliau žiūrėti laidą, vėl spauskite Leisti/Pristabdyti mygtuką.
Norėdami prasukti įrašą į priekį, spauskite greito prasukimo mygtuką
(pvz., norėdami prasukti reklamą).
Norėdami atsukti įrašą, spauskite atsukimo mygtuką (pvz., kai per toli
prasukote).
PATARIMAS: išjungus televizorių į budėjimo režimą arba
perjungus kanalą, laiko poslinkio atmintis ištrinama. Norėdami
vėl įjungti laiko poslinkį, spauskite Play/pause mygtuką.
Įrašymas vieno mygtuko paspaudimu
Bet kuriuo metu galima pradėti žiūrimo kanalo laidos įrašymą. Tam tereikia
paspausti [REC] mygtuką.
PATARIMAS: šiame televizoriuje yra vienas TV derintuvas,
todėl galima įrašyti tik žiūrimo kanalo laidą arba įrašyti vieno
kanalo laidą, kai televizorius veikia budėjimo režimu.
PASTABA: įrašymo į USB laikmeną funkcija galima naudotis
tik skaitmeninės televizijos režimu. Atsižvelgiant į autorių teisių
įstatymus ir nelegalų kopijavimą (įrašymą), nėra galimybės
įrašyti į (iš) bet kokios kitos įvesties (išvesties) šaltinio.
* - aktualu tik prietaisams su PVR funkcija
MHL
MHL lizdas (HDMI 3) - MHL yra laidinė jungtis, kuria galite savo
telefoną ar planšetinį kompiuterį prijungti prie didelio ekrano ir
mėgautis geriausia kokybe. Prijungę savo mobilųjį įrenginį prie
televizoriaus MHL laidu (parduodamas atskirai), galite peržiūrėti
vaizdo įrašus, žaidimus ir nuotraukas tiesiog televizoriaus ekrane.
MHL paprasčiausiai atvaizduoja tai, kas rodoma mobiliojo
įrenginio ekrane, todėl veiks su visomis programomis, be to,
tuo pačiu metu bus įkraunamas įrenginio akumuliatorius.
SHARP
LC-43CUG8052E LC-49CUG8052E LC-55CUG8052E LC-65CUG8052E
AAAA+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W