THOMSON 50QA2S13 - Page 7
THOMSON 50QA2S13
30 pages
Loading...
7
85”
R
R
L
L
40”-75
24”-32”
1
or
local dealer to purchase the recommended wall mount bracket.
Holes and measurements for wall mount bracket installation:
W (mm) H (mm) D (mm) L (mm)
24” 100 100 4 (M4) 6
32” 100 100 6 (M6) 8
40” 200 200 6 (M6) 8
43” 200 200 6 (M6) 8
50” 200 200 6 (M6) 8
55” 200 200 6 (M6) 10
65” 200 200 6 (M6) 10
75” 400 200 8 (M8) 12
85” 500 400 8 (M8) 12
W
H
D
*For 24" and 32" TV models two dierent