Panasonic TX-58DX900E - Page 50
Panasonic TX-58DX900E
80 pages
Loading...
Nederlands
24
HDMI 1 / 2 / 3 / 4-ingang
TYPE A-aansluitingen
HDMI1 / 3 / 4:
4K, 3D (3D-inhoud van 4K-formaat wordt niet
ondersteund.), Content-type, Deep Colour,
x.v.Colour™
HDMI2:
ondersteund.), Content-type, Audio Return
Channel, Deep Colour, x.v.Colour™

De tv ondersteunt “HDAVI Control 5”-functionaliteit.
Kaartsleuf
SD-kaartsleuf × 1
CI-sleuf (conform CI Plus) × 2
ETHERNET
USB 1 / 2 / 3
USB1 / 2: DC
5 V, Max. 500 mA [Hi-Speed USB
(USB 2.0)]
USB3: DC
5 V, Max. 900 mA [SuperSpeed USB
(USB 3.0)]
DIGITAL AUDIO-uitgang
PCM / Dolby Digital, optische vezel
Ontvangstsystemen / Bandnaam
DVB-S / S2
Digitale satellietservices (MPEG2, MPEG4-
AVC(H.264) en MPEG HEVC(H.265))
Frequentiebereik ontvanger - 950 MHz tot
2 150 MHz
DiSEqC – Versie 1.0
DVB-C
Digitale kabelservices (MPEG2, MPEG4-
DVB-T / T2
Digitale aardse services (MPEG2, MPEG4-
PAL B, G, H, I
SECAM B, G
SECAM L, L
VHF E2 - E12
VHF A - H (ITALIË)
CATV (S01 - S05)
CATV S11 - S20 (U1 - U10)
VHF H1 - H2 (ITALIË)
UHF E21 - E69
CATV S1 - S10 (M1 - M10)
CATV S21 - S41 (Hyperband)
PAL D, K
SECAM D, K
VHF R1 - R2
VHF R3 - R5
VHF R6 - R12
UHF E21 - E69
PAL 525/60
NTSC-tapes afspelen via sommige PAL-
videorecorders (VCR)
M.NTSC
Afspelen via M.NTSC-videorecorders (VCR)
NTSC (alleen AV-ingang)
Afspelen via NTSC-videorecorders (VCR)
Ingang satellietschotel
Vrouwelijk F-type 75 :× 2
Antenne-ingang
VHF / UHF
Bedrijfscondities
Temperatuur
0 °C - 35 °C
Vochtigheid
20 % - 80 % RV (niet-condenserend)
Ingebouwd draadloos LAN
Standaardcompliantie en frequentiebereik
1
IEEE802.11a/n
5,180 GHz - 5,320 GHz, 5,500 GHz - 5,580 GHz,
5,660 GHz - 5,700 GHz
IEEE802.11b/g/n
2,412 GHz - 2,472 GHz
Beveiliging
WPA2-PSK (TKIP/AES)
WPA-PSK (TKIP/AES)
WEP (64 bit/128 bit)
Bluetooth draadloze technologie
2
Standaardcompliantie
Bluetooth 3.0
Frequentiebereik
2,402 GHz - 2,480 GHz