Panasonic TX-58DX900E - Nederlands; Onderhoud; Specificaties
Panasonic TX-58DX900E
80 pages
Loading...
Nederlands
23
Onderhoud
Verwijder eerst de stekker van het
netsnoer uit het stopcontact.
Beeldscherm, Behuizing, Standaard
Regelmatig onderhoud:
Veeg de buitenkant van het beeldscherm, de behuizing
of de standaard voorzichtig af met een zachte doek om
vuil of vingerafdrukken te verwijderen.
Voor hardnekkig vuil:
(1) Verwijder eerst het stof van de buitenkant.
(2) Bevochtig een zachte doek met schoon water of
een opgelost neutraal schoonmaakproduct (1 deel
schoonmaakproduct op 100 delen water).
(3) Wring de doek goed uit. (Laat geen vloeistof in de tv
komen omdat hij daardoor defect kan raken.)
(4) Veeg hardnekkig vuil weg met een vochtige doek.
(5) Droog vervolgens al het vocht af.
Let op

Gebruik geen harde of ruwe doek en wrijf niet hard op
het oppervlak omdat u daardoor krassen kunt maken.

Zorg dat er geen insecticiden, oplosmiddelen,
verdunners of andere vluchtige stoffen met de tv in
aanraking komen. Hierdoor kan de kwaliteit van het
oppervlak afnemen of kan de verf afbladderen.
Het scherm is behandeld en voorzien van een
gevoelige oppervlaktelaag. Tik en kras niet op het
oppervlak met uw vingernagel of een hard voorwerp.
Zorg dat de behuizing en de standaard niet
gedurende langere tijd in contact zijn met rubber
of pvc. Hierdoor kan de kwaliteit van het oppervlak
afnemen.
Netsnoerstekker
Maak de netsnoerstekker regelmatig schoon met
een droge doek. Vocht en stof kunnen brand of een
elektrische schok veroorzaken.
Achterpaneel (Koelventilator)
De unit is uitgerust met een ventilator aan de achterkant.
Om stof of andere zaken die aan de ventilator
hangen te verwijderen, stofzuigt u hem door lichtjes
de opening van de zuigpijp van een stofzuiger op de
ventilatieopeningen te zetten.
Wees uiterst voorzichtig om niet het displaypaneel of
andere onderdelen te beschadigen.
Er verschijnt een waarschuwingsbericht, wanneer
de koelventilator schoongemaakt moet worden. Als
het bericht verschijnt zelfs na schoonmaken en dan
aanzetten, neemt u contact op met uw plaatselijke
dealer.
Specificaties
TV
Modelnr.
58 inch-model
TX-58DX900E
65 inch-model
TX-65DX900E
Afmetingen (B × H × D)
58 inch-model
1 297 mm × 804 mm × 334 mm (met standaard)
1 297 mm × 759 mm × 64 mm (alleen tv)
65 inch-model
1 457 mm × 888 mm × 334 mm (met standaard)
1 457 mm × 844 mm × 64 mm (alleen tv)
Gewicht
58 inch-model
32,5 kg netto (met standaard)
27,5 kg netto (alleen tv)
65 inch-model
42,5 kg netto (met standaard)
34,5 kg netto (alleen tv)
Stroomvoorziening
220-240 V wisselstroom , 50/60 Hz
Paneel
Led-lcd-paneel
Geluid
Uitgang luidspreker
40 W (10 W × 2 + 10 W × 2)
Hoofdtelefoon
3,5-mm M3-stereoministekker × 1
Aansluitingen
AV-ingang (COMPONENT / VIDEO)
VIDEO
RCA PIN-type × 1
1,0 V[p-p] (75 :)
AUDIO L - R
RCA PIN-type × 2
0,5 V[rms]
Y
1,0 V[p-p] (inclusief synchronisatie)
P
B/CB, PR/CR
±0,35 V[p-p]