Philips 32PHT4100/60 - Service Manual
Philips 32PHT4100/60
150 pages
Loading...
2015-Oct-30
Colour Television Chassis
TPN15.1E
3. Precautions, Notes, and Abbreviation List 6
4. Mechanical Instructions 10
Cable dressing (22" 4000 series) 10
Cable dressing (24" 4000 series) 11
Cable dressing (24PHH/T5210 series) 11
Cable dressing (24PHK5210 series) 12
Cable dressing (32PHT4100/60 series) 12
Cable dressing (other 32" 4x00 series) 13
Cable dressing (39" 4x00 series) 13
Cable dressing (40" 4x00 series) 14
Cable dressing (40" 6300 series) 14
Cable dressing (48" 4x00 series) 15
Cable dressing (48" 6300 series) 15
Cable dressing (55" 6300 series) 16