Samsung SyncMaster S19A350N - Power Saving Function
Samsung SyncMaster S19A350N
88 pages
Loading...
More Information 6-8
6-8 Power Saving Function
computer. Use the software utility installed on your computer to set up this feature.
If there is no power cut-off switch, the power consumption is "0" only when the power cord is disconnected.
STATE NORMAL OPERATION POWER SAVING MODE POWER OFF
Power Indicator On Blinking Off
Power Consumption 19 W Typical 0.3 W Typical 0.3 W